Minőségellenőr [Hungary]

Minőségellenőr

Feladatok:

Beérkező alapanyagok mintavételes ellenőrzése, jelölése az előírt utasítások szerint Nem megfelelőség esetén a tétel zárolása, reklamáció és javító intézkedések indítása Elvégzett feladatok dokumentálása Kapcsolattartás a felelős mérnökökkel Zárolt anyagok kezelése Esetenként termékcsomagolási feladatok

A munkakör betöltéséhez szükséges:

Érettségi, középfokú műszaki végzettség Önálló, precíz munkavégzés Megbízhatóság, pontosság Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Termelési területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalat Műszaki rajz olvasási ismeret Méréstechnikai ismeret Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, Word) Alapfokú angol nyelvismeret B kategóriás jogosítvány (minimum 5 éves balesetmentes vezetési gyakorlat)

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

Emelőgépkezelő jogosítvány (gyalogkíséretű, homlokvillás és magasemelésű)

Amit kínálunk:

Versenyképes, stabil jövedelem Munkába járási támogatás Hosszú távú perspektíva

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, ill. rövid bemutatkozását bérigénnyel.

Egyéb:

1-3 év munkatapasztalat Alapfokú angol nyelvtudás Munkavégzés: napi 8 óra, helyhez kötött Munkavégzés helye: Pécs 7632, Északemgyer dűlő 6/5

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال