TERMELÉSVEZETŐ [Hungary]

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi hátterű gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSVEZETŐ

(16-2252)

pozícióba.

Feladatok:

  • 80-90 fő munkájának irányítása,
  • Termelési és karbantartási folyamatok szervezése, felügyelete,
  • Gyártás optimalizálása,
  • Új termékek gyártásba való bevezetése, kapacitás tervezése,
  • Projektek felügyelete és nyomon követése,
  • Ügyvezetőnek történő riportálás.

Elvárások:

  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Gépészmérnök végzettség,
  • Több éves releváns vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nagy ütemben fejlődő, stabil vállalat,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria,
  • Bónusz,
  • Céges személygépjármű,
  • Változatos munkakör, barátságos légkör.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-2252”-es referenciaszám feltüntetésével a hf40@humanfield.hu e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال